skoly nábytek

Obývací stěna bethany – dub artisan/černá

Vynikající výrobek Obývací stěna bethany - dub artisan/černá pocházející od značky FI je k dostání tady teď právě za super peníze. Nyní můžete mít za 5 246 Kč.
Obývací stěna bethany - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost
Značka: FI
5 246

Přemýšlíte, jak vybavit menší obývací pokoj? Stěna Bethany je skvělým řešením pro menší interiér. I přes své skromnější rozměry nabízí velkorysé a prakticky členěné úložné prostory. Stěna je zhotovena jako jednotný celek, který je tvořen uzavřenou částí, policemi a TV stolkem. Do poliček můžete dát knížky, květiny a další dekorace ke zútulnění místnosti a do výklopných dvířek ukrýt věci před nánosem prachu.

 

K dispozici je prostor na televizi o velkosti až 50” (palců), pod kterým jsou dvě průchodky pro snadné zavedení kabelů. Ve stěně tak snadno najdou místa herní konzole, přehrávače a další komponenty. Na výrobu stěny bylo použito lamino o tloušťce 16mm, díky kterému je nenáročná na údržbu a její povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Oceníte jej také pro jeho odolnost proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Stěna je posílena HDF 3mm. Rozměry obývací stěny Bethany jsou 172,5x33x157,5cm (š, h, v).

 

Obývací stěnu Bethany nabízíme také v provedení dub šedý/černá, kterou najdete níže v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek do obývacího pokoje.