skoly nábytek

Přebalovací komoda Šebo

Tento neodolatelný produkt Přebalovací komoda Šebo od dodavatele kvalitních produktů PIN můžete dostat právě zde za výprodejovou cenu. Aktuálně za super cenu 9 299 Kč.
Přebalovací komoda Šebo
Ověřit dostupnost
Značka: PIN
9 299

Přebalovací komoda ŠeboNyní za akční cenu!
Rozměry:Šířka 100,2 cmMinimální výška 87,2 cmVýška 100 cmHloubka 51,8 cm
Přebalovací komoda Šebo je vyrobená z kvalitních materiálů. Originální a ekologický nábytek, jež splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.Ke komodě lze dokoupit přebalovací pult – sekce související produktyÚchyty jsou na výběr v odstínu přírodní buk lak nebo barevné.Popiskvalitní komoda se třemi prostornými zásuvkamitichý dojezd dvířek a zásuvek s brzdous komodou je kompatibilní přebalovací pult, jež snadno přiděláte i odmontujetekomoda se hodí do pokoje pro miminka, malých dětí, obývacích pokojů, ložnic nebo pokojů pro hostynohy jsou dodávané s komodou, lze vybrat jejich vyšší či nižší stranu a tím nastavit výšku komody na 87,2 cm nebo 100 cm

Materiál

laminovaná dřevotříska – horní deska, rámylakovaná MDF deska – boky s příčkami – rámmasivní bukové lakované dřevo – příčky, nohylaminovaná MDF deska – spodní roštveškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normybezpečné certifikované barvy v souladu s normou EN-716produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí
Nevšední kolekce Šebo přichází s novými prvky a možnostmi uspořádání nábytku v pokoji miminek a malých dětí. Součástí kolekce je rostoucí postýlka, stolek s židličkou, věšák, šatní skříně a komody. Dalšími kousky jsou menší úložné prostory, vždy ve shodných šířkách s komodami a skříněmi, aby bylo možné je kombinovat a tím zvětšit úložný prostor. K těmto doplňkovým kouskům lze přikoupit nohy a využít je i samostatně.
Nábytek Šebo zdobí asymetrické úchyty různě rozmístěné po přední straně. Úchyty byly vyrobené ze zbytků masivního bukového dřeva, jež bylo použité na výrobu nábytku nebo jeho částí. Tento trend navazuje na posun k ekologické výrobě a snaze minimalizovat dopad na životní prostředí.
Dalším nevšedním a zároveň praktickým elementem jsou nohy z bukového masivu, jež jsou ve dvou výškách. Lépe řečeno se jedná o podnoží, do kterého se nábytek „posadí“. Lze to udělat z obou stran, tedy buď vznikne pod nábytkem prostor o výšce 10 cm, nebo 22,8 cm. Záleží na každém, jakou výšku zvolí.
Minimalistický design, kombinace harmonických odstínů a variabilita jsou tím pravým pro miminka, se kterými bude pokojíček růst a poskytovat bezpečný prostor pro jejich vývoj.
Jednotlivé komponenty kolekce nábytku Šebo, včetně popisu a technických parametrů, naleznete v sekci související produkty.