skoly nábytek

Rozkládací jídelní stůl jett – dub artisan/bílá

Tento unikátní výrobek Rozkládací jídelní stůl jett - dub artisan/bílá od populární značky FI je k sehnání u nás teď za super cenu! Právě nyní za skvělou cenu 10 779 Kč.
Rozkládací jídelní stůl jett - dub artisan/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: FI
10 779

Hledáte moderní nábytek, který jen tak nevyjde z módy a bude Vám každý den dělat radost? Pak by mohla být kolekce Jett tou správnou volbou. Spojení dekoru dubu artisan a bílé barvy je velmi oblíbené a nadčasové. Díky velké variabilitě si můžete zvolit, zda budete mít vybrané kousky s osvětlením několika různých druhů či je ponecháte tak. Díky této kolekci vybavíte celý obývací pokoj ve kterém se budou návštěvníci cítit jako doma.

 

Sháníte jídelní stůl? Tak zvolte nejchytřejší a nejpraktičtější volbu. A tou je rozkládací varianta. Jídelní stůl můžete kdykoliv libovolně rozšířit o 40cm, a tak udělat místo pro přátele či rodinu. V přihrádce pod jídelní tabulí se ukrývá deska, která se umístí do středu stolu poté, co budou obě poloviny stolu vysunuty ven. Po vložení tohoto kusu jej snadno zajistíme pojistkami vespod desky stolu. Centrální bytelná noha stolu je praktická především z hlediska stolovacího komfortu a navíc se díky ní kolem stolu vleze více osob, jelikož nezavazí. 

 

Rozměry rozkládacího jídelního stolu Jett jsou 160,5/200,5x78x91,5cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Jett naleznete níže v souvisejících produktech.