skoly nábytek

Rozkládací křeslo Hvězda, šedá

Tento skvělý produkt Rozkládací křeslo Hvězda, šedá od výrobce DBK lze koupit aktuálně za akční cenu. Ve skvělé akci za 8 299 Kč.
Rozkládací křeslo Hvězda
Ověřit dostupnost
Značka: DBK
8 299

Krásné křeslo nyní za akční cenu! Sedáky vyplněny pružinami faliste Výška sedu 40 cm Křeslo je včetně úložného prostoru Křeslo je rozkládací Látka Poso se vyznačuje samětově hebkým povrchem. Poso je vyrobena ze 100% polyesteru o vyšší gramáží 380 g/m². Svým typickým vzhledem připomíná manšestr. Vyznačuje se dostatečnou pevností a odolností. Pro údržbu a čistění používejte navlhčený hadřík a speciální prostředky pro čalouněný nábytek či mýdlovou vodu. Odolnost proti oděru 35 000 cyklů
Rozměry: (délka x šířka x výška)
123x102x88 cm
Plocha po rozložení: 196×80 cm Přinášíme Vám krásné křeslo s pružinovým vyplněním sedáku, které nyní nabízíme za skvělou akční cenu. Výška sedu tohoto křesla je 40 cm a má v sobě praktický úložný prostor. Křeslo je také rozkládací, což vám umožní snadno využít jeho prostor na spaní pro hosty. Látka, kterou jsme pro křeslo zvolili, se jmenuje Poso a vyznačuje se sametově hebkým povrchem. Je vyrobena ze 100% polyesteru o vyšší gramáži 380 g/m² a svým vzhledem připomíná manšestr. Látka je dostatečně pevná a odolná, s odolností proti oděru 35 000 cyklů. Pro údržbu a čistění křesla doporučujeme používat navlhčený hadřík a speciální prostředky pro čalouněný nábytek či mýdlovou vodu. Rozměry křesla jsou (délka x šířka x výška) 123x102x88 cm, po rozložení křesla na spaní získáte plochu o velikosti 196×80 cm. Toto křeslo je ideální pro váš obývací pokoj, ložnici nebo kancelář. Využijte naší akční ceny a pořiďte si toto pohodlné a elegantní křeslo ještě dnes!