skoly nábytek

Sedací souprava Ramos, modrá Monolith, levý roh

Designový výrobek Sedací souprava Ramos, modrá Monolith, levý roh od odblíbeného výrobce Mjn najdete na našich stránkách za výhodnou cenu. V akci za 30 673 Kč.
Sedací souprava Ramos
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
30 673

Moderní sedací souprava RamosNyní za akční cenu!Sedací souprava je rozkládacíRozměry – viz. fotoSedačka v potahu žinilka Monolith – je potažena speciálním ochranným filmem, který vytváří hydrofobní vrstvu chránící proti rychlé absorpci kapalin. Místo okamžitého vstřebání voda kondenzuje na povrchu materiálu. To nám dává čas použít měkký hadřík nebo papírový ručník k jemnému setření rozlité kapaliny.
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné pohovky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Pohovka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné pohovky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.