skoly nábytek

Vyvýšená postel 90x200cm se stolem loki – bílá/antracit

Tento akční produkt Vyvýšená postel 90x200cm se stolem loki - bílá/antracit od známého předního výrobce DOL jde sehnat aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 15 267 Kč.
Vyvýšená postel 90x200cm se stolem loki - bílá/antracit
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
15 267

Do vyvýšené postele Loki děti vystoupají po žebříku s velkým nadšením a mohou pak vidět svůj pokojík z úplně jiné perspektivy. Tento typ postelí je u dětí velmi oblíbený, a to nejen pro to, že se mohou úchýlit do výšin jako do nějaké pevnosti, ale také proto, že ve spodní části s oblibou nalézají skvělé místečko pro svůj bunkr. Součástí je také dvířková skříňka v nohách postele, kam můžete s přehledem uložit náhradní oblečení deku či hračky. S touto skříňkou také sousedí žebřík, u kterého si můžete vybrat variantu levé i pravé strany montáže.

 

Na opačné straně, tedy u hlavy, má dítě k dispozici výsuvný stůl. Ve spodní části je opatřený kolečky, v horní části se posouvá na kolejničkách s brzdou, která stolku brání úplnému vyjetí z kolejnic. Prodloužení stolu je 79 cm, výška stolu 80 cm. V boční části stolu najdeme otevřené výklenky, které nám svoje úložiště poskytnou při jeho zasunutí i vysunutí. Starším dětem doporučujeme dokoupit k posteli skříňku navíc. Umístíte ji mezi žebřík a stůl do spodní části. Dítě tak bude mít při ruce papíry, sešity i psací potřeby. Naleznete ji v souvisejících produktech níže.

 

Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 90x200cm s výškou max 17cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. Používání vyvýšené postele se doporučuje pro děti od 6 let, u nichž se riziko spadnutí z postele oproti mladším dětem snižuje.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry vyvýšené postele 90x200cm se stolem Loki jsou 104x131x208cm (š, v, h),  ložná plocha je 90x200cm

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.