skoly nábytek

Zásuvka pod postýlku Šebo

Zcela unikátní produkt Zásuvka pod postýlku Šebo od společnosti PIN snadno můžete pořídit aktuálně skutečně levně! Za bezkonkureční cenu 2 099 Kč.
Zásuvka pod postýlku Šebo
Ověřit dostupnost
Značka: PIN
2 099

Zásuvka pod postýlku ŠeboNyní za akční cenu!
Zásuvka pod postýlku Šebo. Kvalitně zpracovaná zásuvka na kolečkách slouží jako úložný prostor pod postýlkou. Originální a ekologický nábytek, jež splňuje přísné evropské normy bezpečnosti a životnosti.Úchyty jsou na výběr v odstínu přírodní buk lak nebo barevné.Popiszásuvka pod postýlkou s kolečky pro snadnou manipulacimísto na uskladnění lůžkovin, oblečení či hraček pod jinak nevyužitým prostorem pod postýlkouKompatibilní s rostoucí postýlkou Šebo 140 x 70 cm zde.Rozměry:Šířka 73,6 cm
Výška 14,5 cmDélka 107,8 cm
Materiállaminovaná dřevotříska – korpus, vnější prvkymasivní bukové dřevo – úchytyveškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normybezpečné certifikované barvy v souladu s normou EN-716produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí
Nevšední kolekce Šebo přichází s novými prvky a možnostmi uspořádání nábytku v pokoji miminek a malých dětí. Součástí kolekce je rostoucí postýlka, stolek s židličkou, věšák, šatní skříně a komody. Dalšími kousky jsou menší úložné prostory, vždy ve shodných šířkách s komodami a skříněmi, aby bylo možné je kombinovat a tím zvětšit úložný prostor. K těmto doplňkovým kouskům lze přikoupit nohy a využít je i samostatně.
Nábytek Šebo zdobí asymetrické úchyty různě rozmístěné po přední straně. Úchyty byly vyrobené ze zbytků masivního bukového dřeva, jež bylo použité na výrobu nábytku nebo jeho částí. Tento trend navazuje na posun k ekologické výrobě a snaze minimalizovat dopad na životní prostředí.
Dalším nevšedním a zároveň praktickým elementem jsou nohy z bukového masivu, jež jsou ve dvou výškách. Lépe řečeno se jedná o podnoží, do kterého se nábytek „posadí“. Lze to udělat z obou stran, tedy buď vznikne pod nábytkem prostor o výšce 10 cm, nebo 22,8 cm. Záleží na každém, jakou výšku zvolí.
Minimalistický design, kombinace harmonických odstínů a variabilita jsou tím pravým pro miminka, se kterými bude pokojíček růst a poskytovat bezpečný prostor pro jejich vývoj.
Jednotlivé komponenty kolekce nábytku Šebo, včetně popisu a technických parametrů, naleznete v sekci související produkty.