skoly nábytek

Dětská postel Loreto L16 Loreto : Dekor Jasan/fialová

Povedený produkt Dětská postel Loreto L16 Loreto : Dekor Jasan/fialová originál od výrobce DLM můžete dostat momentálně na webu pořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 6 807 Kč. EAN: 1210000137852
Dětská postel Loreto L16 Loreto : Dekor  Jasan/zelená
Ověřit dostupnost
Značka: DLM
6 807
Popis produktu

Moderní postel s přistýlkou Postel pro kluky i holky Součástí je velký úložný prostor V ceně postele nejsou matrace Matrace můžete dokoupit níže v souvisejícím zboží  Potřebný rozměr matrace: 200x80cm a 195x80cm na přistýlku Součástí postele je rozklad a úložný prostor  Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky fialová Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka)
86×55,5×203,5cm   Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postelesamozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností.