skoly nábytek

Dvoudveřová šatní skříň loki – bílá/antracit

Tento kvalitní a levný kousek Dvoudveřová šatní skříň loki - bílá/antracit od společnosti s úžasnou pověstí DOL máte možnost nakoupit ještě dnes ve výprodejové akci! Pouze nyní za 6 509 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň loki - bílá/antracit
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
6 509

Úložný prostor skříně je navržený pro maximálně pohodlné užívání. Kromě tří úložných polic v pravé straně, kam pohodlně rozmístíte čtyři komínky skládaného oblečení. Pro drobné prádlo, jako jsou ponožky či spodní prádlo, máte níže k dispozici rovnou dvě zásuvky s kovovým mechanismem výsuvu. V levé části skříně se nachází šatní tyč na oblečení, jež je potřeba pověsit, a to v pohodlné šíři 41,7cm.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Loki jsou 80x187x52cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.