skoly nábytek

Kontinentální postel Venuše 160x200cm, šedá

Super kus Kontinentální postel Venuše 160x200cm, šedá od značky se zárukou kvality Mjn jde koupit na našich stránkách za super cenu. Právě nyní za 18 129 Kč.
Kontinentální postel Venuše 160x200cm
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
18 129

Moderní kontinentální postel VenušeNyní za akční cenu!
Provedení postele:rám: 16 mm silná dřevotříska + dřevo 2,5×5 + kapak na dně kontejneru,opěradlo: HDF deska + dřevotřísková výztuha + dřevo 4×3 cm + pěna T25,plastové nožičky,včetně dvou úložných prostorůhlavní matrace: bonellové pružiny + pěna T25, stupeň tuhosti (střední vrstva lůžka) – H3, včetně topperu,topper vyrobený z vysoce kvalitních hypoalergenních materiálů:antibakteriální a protiplísňová polyesterová pletenina o gramáži 200 g/m²,20 mm PU pěna: vyznačuje se vysokou hustotou, přiměřenou tvrdostí a pružností, nízkou náchylností k deformaci, vysokým komfortem používání,doporučuje se matraci každé 2-3 měsíce otáčet,lze prát na 30˚C
Látky z kolekce Manila se vyznačují jemnou a na dotek příjemnou plyšovou strukturou. Jsou vysoce odolné proti oděru a jejich barvy jen tak neblednou – jsou odolné vůči světlu. Potahový materiál Manila má navíc vlastnosti zpomalující hoření – byl podroben cigaretovým testům.
Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí. Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.