skoly nábytek

Pokoj pro miminko cody – dub světlý

Levný produkt Pokoj pro miminko cody - dub světlý od známé značky CLK snadno pořídíte zde teď opravdu výhodně. V akci za cenu 19 590 Kč.
Pokoj pro miminko cody - dub světlý
Ověřit dostupnost
Značka: CLK
19 590

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohl zaujmout nábytek v pokoji Cody, který je zhotoven v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky.

 

V postýlce bude miminko trávit většinu času a důležitá je tak polohovatelnost roštu. Postýlka proto nabízí tři výškové polohy roštu. Po narození oceníte vyšší polohu roštu, jelikož budete mít k miminku lepší přístup. Naopak, jakmile se dítě naučí stát musí kvůli bezpečnosti spát v nižší poloze. Rozměr lůžka je 70x140cm a rošt je součástí postýlky. Matrace není zahrnutá v ceně postýlky, z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Comfort o rozměrech 70x140cm. Pod postýlkou je zásuvka, která je rozdělená pomocí příček na tři části a je na kolečkách.

 

Komoda poskytne tři zásuvky na uložení oblečení, ložního prádla a dalšího libovolného příslušenství. Hlavní úložný prostor tvoří skříň, která obsahuje policové prostory a dvě šatní tyče, z nichž jedna je vybavena LED osvětlením. Integrované osvětlení oceníte především ve večerních hodinách, kdy nebude potřeba rozsvěcet celý pokoj za účelem použití skříně. Dveře jsou vybaveny pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání. Police oživí prázdnou zeď a poskytne odkládací plochu. 

 

Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou.

 

Pokoj pro miminko Cody se skládá z těchto prvků:

Dětská postýlka Cody 70x140cm – 77x145x84cm (š, h, v)
Zásuvka pod postýlku Cody – 72x139x14cm (š, h, v)
Zásuvková komoda Cody – 73x43x75cm (š, h, v)
Dvoudveřová skříň Cody – 93x56x182cm (š, h, v)
Závěsná police Cody – 88x15x17cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží kolekci Cody.