skoly nábytek

Rohový pc stůl loki – bílá/antracit

Designový produkt Rohový pc stůl loki - bílá/antracit od společnosti s výborným jménem DOL jde nakoupit zde nyní za parádní cenu! V akci od 3 749 Kč.
Rohový pc stůl loki - bílá/antracit
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
3 749 4 166 Kč Sleva -10%

Rohový stůl, s vysouvací poličkou na klávesnici v prostřední části, obsahuje zároveň v levé spodní části skříňku s dvěma dvířky. Využít můžete nejen úložný prostor uvnitř skříňky, ale také prostor nad ní. Stůl se snadno stane každodenním společníkem při psaní úkolů nebo vyplňování volného času u počítače. Pro uložení PC poslouží úzký výklenek v pravé části. Mezi tímto výklenkem a skříňkou vás potěší praktická polička, kam lze uložit třeba tiskárnu, scanner či složky s dokumenty nebo volné papíry. Boční přední strany jsou široké 50cm, přední část pro židli je široká 65cm.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry rohového PC stolu Loki jsou 96,5x78x96,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.