skoly nábytek

Dětský pokoj loki iv – bílá/antracit

Oblíbený a akční produkt Dětský pokoj loki iv - bílá/antracit od společnosti DOL snadno seženete momentálně za báječnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 41 007 Kč.
Dětský pokoj loki iv - bílá/antracit
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
41 007

Sestava nábytku v této variantě nadchne svojí promyšleností a maximálním využitím místa v pokoji. Úložné prostory chytře situované do rohu místnosti nabídnou dostatek poliček a přihrádek, ať už otevřených či ukrytých za dvířky. K dispozici je zde také velké množství zásuvek pro drobné předměty. Oblečení bude ve skříni díky kombinaci policové části a šatní tyče uloženo přehledně, což děti ocení jak při úklidu, tak i při výběru vhodného outfitu do školy.

 

Součástí postele je dvířková skříňka, kam lze s přehledem uložit náhradní oblečení deku či hračky. S touto skříňkou také sousedí žebřík, u kterého si můžete vybrat variantu levé i pravé strany montáže. Na opačné straně, tedy u hlavy, má dítě k dispozici výsuvný stůl. Ve spodní části je opatřený kolečky, v horní části se posouvá na kolejničkách s brzdou, která stolku brání úplnému vyjetí z kolejnic. Prodloužení stolu je 79 cm, výška stolu 80 cm. V boční části stolu najdeme otevřené výklenky, které nám svoje úložiště poskytnou při jeho zasunutí i vysunutí.

 

Tato varianta postele nabízí ještě skříňku navíc. Umístíte ji mezi žebřík a stůl do spodní části. Dítě tak bude mít při ruce papíry, sešity i psací potřeby. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 200x90cm s výškou max 17cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. Používání vyvýšené postele se doporučuje pro děti od 6 let, u nichž se riziko spadnutí z postele oproti mladším dětem snižuje.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. Židle není součástí sestavy.

 

Dětský pokoj Loki IV se skládá z těchto prvků:

Knihovna do dětského pokoje Loki – 35x159x38cm (š, v, h)
Úzká skříň Loki – 45x187x40cm (š, v, h)
Vysoká kombinovaná skříň Loki – 80x187x40cm (š, v, h)
Rohová šatní skříň Loki – 71x187x71cm (š, v, h)
Úzká komoda Loki – 35x150x40cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Loki – 80×95,5x40cm (š, v, h)
Vyvýšená postel 90x200cm se stolem Loki – 104x131x208cm (š, v, h)
Skříňka k posteli Loki – 96x79x40cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.