skoly nábytek

Moderní pracovna beta – bílá/dub wilton/šedá

Kvalitní a žádaný výrobek Moderní pracovna beta - bílá/dub wilton/šedá od známého předního výrobce MB snadno získáte právě zde za výborné peníze! Výhodně za 24 034 Kč.
Moderní pracovna beta - bílá/dub wilton/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: MB
24 034 30 043 Kč Sleva -20%

Nábytek z kolekce Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na nábytek je použitá bílá a šedá barva, které jsou oživeny dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

U psacího stolu budete trávit mnoho času a oceníte tak prostornou pracovní desku. Pod deskou se nachází otevřený prostor, dělený příčkami na tři části, jehož využití může být na knihy, sešity nebo odložení čehokoli, co zrovna nepotřebujete mít na pracovní desce. Aby na věci nesedal prach, jsou k dispozici dvířka a dvě zásuvky. Prostor za dvířky je bez polic. K uložení oblečení je k dispozici skříň s policemi, šatní tyčí a zásuvkami. Další úložné prostory poskytne knihovna a regál, jež jsou vybaveny policemi, zásuvkami a dvířky. K dispozici je také komoda se dvěma dvířky a čtyřmi zásuvkami. Police ozvláštní prázdnou zeď a přinese odkládací plochu.

 

Materiál pro výrobu je lamino o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Úchytky jsou kovové.

 

Moderní pracovna Beta se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Beta – 125x55x86cm (š, h, v)
Šatní skříň Beta – 80x50x190cm (š, h, v)
Knihovna Beta – 45x40x190cm (š, h, v)
Regál Beta – 45x40x190cm (š, h, v)
Kombinovaná komoda Beta – 110x40x100cm (š, h, v)
Police na zeď Beta – 120x25x31cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.