skoly nábytek

Studentský pokoj i geralt – bílá/beton

Často hledaný kousek Studentský pokoj i geralt - bílá/beton od skvělé značky FI lze sehnat v naší nabídce za super peníze. Nyní získáte od 15 625 Kč.
Studentský pokoj i geralt - bílá/beton
Ověřit dostupnost
Značka: FI
15 625

Je Vaším snem mít zařízený domov moderním nábytkem, který zaujme na první pohled, ale zároveň Vás jen tak neomrzí? Máte rádi tradiční barvy v netradičních kombinacích? Je u Vás praktičnost na prvním místě? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak je pro Vás kolekce Geralt tou správnou volbou. Nejenže je celá kolekce opravdu nadčasová, ale navíc je i velmi praktická, a to především z hlediska úložného prostoru. Některé šatní skříně jsou navíc opatřeny zrcadlem. Studentské i manželské postele jsou nabízeny v klasické verzi nebo ve verzi s čalouněným čelem, které je krásným detailem. Přivítáte Geralta i u sebe doma?

 

Jednolůžková postel ve velikosti 90×200 zaujme především širokým čelem se zdobnou krajnicí. Celkově tato postel působí velice bytelně. Postel je dodávána bez roštu a bez matrace, vhodné typy naleznete v souvisejících produktech.

 

U žádné postele nesmí chybět noční stolek. Jistě oceníte jednu zásuvku a otevřenou přihrádku, která se nachází pod ní. Upozorňujeme, že tato sestava obsahuje set dvou nočních stolků, které jsou samostatně neprodejné.

 

Zásuvková komoda je velice praktická a prostorná. Tři široké zásuvky využijete opravdu na cokoliv od oblečení až po elektroniku.

 

Třídveřová šatní skříň je opatřena úzkým zrcadlem. Vnitřní prostor skříně je rozdělen 5 úzkými přihrádkami v levé části a jednou policí a šatní tyčí v části pravé.

 

Ložnice II se skládá z těchto prvků:

Studentská postel 90×200 Geralt – 105x92x206cm (š, v, h)
Set nočních stolků Geralt – 42x42x33cm/1 stolek (š, v, h)
Zásuvková komoda Geralt – 80,5×80,5x33cm (š, v, h)
Třídveřová šatní skříň se zrcadlem Geralt – 119×203,5x53cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Geralt a ostatní sestavy ložnic či studentských pokojů naleznete níže v souvisejících produktech.