skoly nábytek

Houpací křeslo s podnožníkem na terasu/balkon Hycoon

Neodolatelný produkt Houpací křeslo s podnožníkem na terasu/balkon Hycoon od skvělé a známé značky MRP snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za rozumné peníze! Aktuálně výhodně za 10 999 Kč.
Houpací křeslo s podnožníkem na terasu/balkon Hycoon
Ověřit dostupnost
Značka: MRP
10 999

Zahradní houpací křeslo Designové houpací křeslo s podnožkou je originálním návrhem pro uspořádání relaxační zóny na terase, v zahradě, ale i doma. Polyratanové křeslo se bude skvěle hodit do exteriéru, protože tento materiál se vyznačuje vyšší odolností proti UV záření a měnícím se teplotám a také se snadno čistí od případných nečistot. Stabilita a pevnost konstrukce je zachována díky hliníkovému rámu, který se vyznačuje i větší odolností proti korozi.Křeslo s podnožkou a polštářiHoupací křeslo je kus nábytku, který zaručí maximální relaxaci při jemném houpání. Podnožka umožňuje pohodlné polohování nohou. Celý je vybaven měkkými polštářky, které navíc zvyšují komfort používání nábytku. Houpací křeslo je ideální pro relaxaci, čtení knihy nebo opalování.
Pohodlné sezení na terasu i do domuKřeslo s podnožkou je návrhem pro uspořádání pohodlné terasy, balkonu a mnoha dalších venkovních relaxačních prostor. Díky použitým materiálům je nábytek jako stvořený pro venkovní použití. Bude to také skvělé řešení pro uspořádání obývacího pokoje a odpočívárny. Jedná se o celoroční křeslo, které najde své místo jak doma, tak na zahradě.
Základní informaceRozměry křesla: 84 x 102 x 97 cmRozměry podnožky: 50 x 63 x 40 cmMateriál sedáku: Plochý polyratanMateriál rámu: hliník